سقف سرمایه در گردش اشتغال روستایی خوزستان رعایت نشده است

به گزارش خبرنگاران، علاءالدین ازوجی ظهر پنج شنبه در نشست شورای اشتغال خوزستان با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اهواز اظهار کرد: تنها استانی که ساختار فراوری آن تمام بخش های کشاورزی، صنعت و معدن و خدمات را در بر می گیرد، خوزستان است .

سقف سرمایه در گردش اشتغال روستایی خوزستان رعایت نشده است

وی با بیان اینکه انتظار بر این است که توسعه کسب و کار بیشتر مدنظر باشد، اضافه نمود: در اشتغال روستایی و فراگیر طرح ها و برنامه هایی که دنبال کردیم یک سری جهت گیری ها داشت که انشاالله در امسال نیز ادامه دارد.

مشاور و سرپرست اشتغال و سیاستگذاری بازار کار وزارت کار با بیان اینکه رسته های منتخب هم باید مورد توجه باشند، یاد آور شد: در عین حال در بحث اشتغال روستایی حتما باید به مباحث قانونی و آیین نامه اجرایی مراجعه گردد چون دستورالعمل ها بر همین اساس ابلاغ گردیده است.

ازوجی ادامه داد: یا باید قانون اصلاح گردد یا به همین بحث قانون استناد و روال کار را پیش برد و اگر متقاضی درخواست افزایش قیمت تسهیلات را داشته باشد برای برخی طرح ها تا 30 درصد این امکان وجود دارد.

وی در خاتمه اعلام کرد: در اشتغالزایی روستایی محدودیت هایی در کشور داریم که 10 درصد منابع آن باید برای سرمایه در گردش اختصاص پیدا کند و متأسفانه آمار و اطلاعات خوزستان نشان دهنده رعایت نشدن این درصد است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سقف سرمایه در گردش اشتغال روستایی خوزستان رعایت نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقف سرمایه در گردش اشتغال روستایی خوزستان رعایت نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید