خدادادی: اجرای طرح ترافیک در شرایط فعلی بازی با جان مردم است

به گزارش وبلاگ LED اپل، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه برای تامین سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع کرونا نباید اجازه اجرای طرح ترافیک داده شود، گفت: شهرداری و شورای شهر باید سلامت جان شهروندان را در اولویت قرار دهند و به فکر لغو طرح ترافیک نباشند.

خدادادی: اجرای طرح ترافیک در شرایط فعلی بازی با جان مردم است

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ LED اپل، سلمان خدادادی در مورد اظهارات یکی از اعضای شورای شهر پایتخت مبنی بر اینکه ستاد کرونا در بازگرداندن مردم به اشتغال عجله کرد، گفت: به طور قطع دولت در این رابطه شتاب زده عمل کرده و باید تجدیدنظر کند، زیرا هنوز نتوانستیم بحران کرونا را به خوبی مدیریت و کنترل کنیم و باید در شرایط فعلی تدابیر سختگیرانه ای اعمال شود.

سلمان خدادادی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته شورای شهر و شهرداری هم در شرایط بحرانی فعلی با بی توجهی نسبت به جان شهروندان و تنها برای درآمدزایی به دنبال لغو طرح ترافیک هستند.

وی با تاکید اینکه برای تامین سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع کرونا نباید اجازه اجرای طرح ترافیک داده شود، اضافه کرد: برای کاهش استفاده مردم از حمل و نقل عمومی در شرایط فعلی باید طرح ترافیک حذف شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه اجرای طرح ترافیک در شرایط فعلی به نوعی بازی با جان مردم است، شرح داد: جان و سلامت مردم نباید فدای سودجویی شورای شهر و شهرداری شود و باید تا مدیریت ویروس کرونا لغو طرح ترافیک تداوم داشته باشد.

نماینده مردم ملکان در مجلس دهم با تاکید بر اینکه لغو طرح ترافیک ازدحام جمعیت در حمل و نقل عمومی و به تبع آن شیوع کرونا را در پی دارد، گفت: کاهش ازدحام جمعیت در مترو و اتوبوس ها نتیجه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و لغو طرح ترافیک است و اجرای طرح ترافیک افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی را در پی داشته که ازدحام جمعیت زنگ خطری برای شیوع کرونا است بنابراین شهرداری و شورای شهر باید سلامت جان شهروندان را در اولویت قرار دهند و به فکر لغو طرح ترافیک نباشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خدادادی: اجرای طرح ترافیک در شرایط فعلی بازی با جان مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدادادی: اجرای طرح ترافیک در شرایط فعلی بازی با جان مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید