اخبار اقتصادی

از سرمایه گذاری های مشترک در حوزه های مختلف استقبال می کنیم

خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فرایند رو به رشد روابط مالی و تجاری ایران و ارمنستان، بر گسترش مناسبات بین استان های مرزی دو کشور تأکید کرد و گفت: از سرمایه گذاری های مشترک در حوزه های مختلف استقبال می کنیم.

1 بهمن 1398

برگزاری جلسه هم اندیشی و آنالیز مسائل حوزه صنایع دستی در گلستان

جلسه ای به منظور هم اندیشی و آنالیز مسائل حوزه صنایع دستی و هنرمندان استان گلستان، در محل اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار گردید.

29 دی 1398

فال روزانه 11، 09، 1398

فال روزانه دوشنبه 11 آذر 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استسال روز تولدتان را تبریک می گوییم، سالی بسیار پررونقی را در پیش رو دارد و در این سال شرایط زیادی برای مهمانی و خوش گذرانی برای شما فراهم می گردد، این شرایط ممکن است به مذاق خیلی ها خوش...

28 دی 1398

چراغپور: فدراسیون چه کار کرد که ویلموتس بی انگیزه شد؟، آوردن برانکو اشتباه است

یک کارشناس فوتبال می گوید زمانی که کی روش سرمربی ایران بود با قدرت مدیریتش خیلی از ضعف های فدراسیون را پوشش می داد اما ویلموتس دلبستگی چندانی به کارش ندارد.

25 دی 1398

برگ برنده فدراسیون فوتبال در قرارداد ویلموتس، شرط بزرگ برانکو

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال ایران با سرمربی فعلی تیم ملی به مسائل جدی برای ادامه همکاری خورد تا احتمال حضور دوباره مارک ویلموتس در تهران بعید به نظر برسد.

22 دی 1398

گردشگران به کدام بنادر می توانند سفر نمایند؟

معاون امور بندری و مالی سازمان بنادر و دریانوردی بیان کرد که سازمان بنادر به هیچ وجه از گردشگری دریایی به دنبال درآمدزایی نیست و گردشگران می توانند به همه بنادری که پایانه های مسافری دارند، سفر نمایند که در این میان تنها بندر امام خمینی (ره) تجاری...

19 دی 1398

گردشگران به کدام بنادر می توانند سفر نمایند؟

معاون امور بندری و مالی سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان کرد که سازمان بنادر به هیچ وجه از گردشگری دریایی به دنبال درآمدزایی نیست و گردشگران می توانند به همه بنادری که پایانه های مسافری دارند، سفر نمایند که در این میان تنها بندر امام خمینی (ره) تجاری...

16 دی 1398

سفر به بالی، بهشت رویایی

قبل از شروع سفرنامه، بابت اشتباهات نگارشی از خوانندگان عزیز پوزش میخوام و همچنین از سایت وزین خبرنگاران کمال تشکر رو دارم.

15 دی 1398

غریب آبادی: گزارش آژانس نباید با اغراض سیاسی بزرگنمایی گردد

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در وین، در واکنش به ارزیابی های زودهنگام و خام از گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی در ارتباط با راستی آزمایی اجرای برجام، توضیح داد؛ موضوعات پادمانی نباید با اغراض سیاسی بزرگنمایی گردد.

13 دی 1398

بازگشت کاردار مجارستان به دمشق

معاون وزیر خارجه سوریه گفت که کاردار سفارت مجارستان در دمشق روز گذشته به سوریه بازگشته و در ابتدای سال آینده میلادی این سفارت بازگشایی خواهد شد.

4 دی 1398

افزایش 42 درصدی درآمد مالیات های مستقیم در بهار 98

خبرنگاران: هر دو نوع مالیات مستقیم و غیرمستقیم در فصل اول سال جاری رشد داشته که بیشترین رشد مربوط به مالیات های مستقیم با 42 درصد و مالیات بر ثروت (یکی از اجزای مالیات مستقیم) با نرخ رشد 82 درصد است.

26 آذر 1398

سال جاری 30هزارتن تخمه آفتابگردان و کدو در خوی برداشت می گردد

مهران زینالزاده در مصاحبه با خبرنگاران اظهارداشت: سال جاری در 23 هزار هکتار برداشت محصول تخمه های آجیلی آفتابگردان از مزارع خوی از مزارع کشاورزی آبی خوی این دو محصول کشت شده است که از این مقدار بیش از 22 هزار هکتار تخمه آفتابگردان آجیلی و بقیه کدوی آجیلی...

21 آذر 1398

آنالیز تامین اعتبار پرداخت پاداش خاتمه خدمت کارکنان وزارت اقتصاد در دولت

وزارت امور مالی و دارایی به منظور تامین اعتبارات لازم برای پرداخت پاداش سرانجام خدمت کارکنان خود، درخواست فروش یک پلاک ثبتی واقع در تهران را جهت سیر مراحل آنالیز و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.

17 آذر 1398

چه عواملی شاخص سهام را از مدار نزول خارج کرد؟

خبرنگاران: روز گذشته شاخص کل بورس تهران با واکنش به سطح روانی 300 هزار واحدی، جهت صعودی را در نیمه دوم معاملات در پیش گرفت و در نهایت رشد 782 واحدی را به ثبت رساند.

15 آذر 1398

تحریم های آمریکا علیه ترکیه ادامه خواهد یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از جورزالیم پست، لیندسی گراهام و وان هالن، دو سناتور برجسته آمریکایی در واکنش به توقف موقت جنگ ترکیه علیه شمال سوریه اعلام نموده اند که همچنان مصمم هستند تا طرح های تحریمی علیه ترکیه را به پیش ببرند.

9 آذر 1398

پژوهش های استان بوشهر بومی سازی گردد

به گزارش خبرنگاران، اکبر مولایی دوشنبه شب در نشست پژوهشگران برتر استان بوشهر گفت: پژوهش می تواند در زمینه تربیت نیروی انسانی باشد؛ ما 200 هزار دانش آموز در استان داریم، آیا آموزش های ما بهینه است؟ در پژوهش هایمان چیزی در این زمینه نمی بینم.

9 آذر 1398

بودجه آموزش عالی در لایحه 96 منجر به کاهش رشد علمی خواهد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه مازندران، ابراهیم صالحی عمران، رییس انجمن آموزش عالی ایران با اشاره به صندلی آموزش عالی در لایحه بودجه سال 1396 بودجه سال 96 را نقد کرد که به توضیح زیر است :

7 آذر 1398

ظروف مصرفی لالجین سرب ندارد ، درصد سرب سفال لالجین برای انسان مضر نیست

خبرنگاران : محمدرضا قادری، مدیر میراث فرهنگی شهر لالجین درباره وضعیت استفاده سرب در سفال های لالجین گفت: در گذشته از سرب در ظروف مصرفی استفاده می کردند، ولی اکنون دو سه سال است که در جریان جهانی شدن این شهر، دیگر کمتر از سرب استفاده می شود.

29 آبان 1398

ایران استفاده از زور علیه کشورها به بهانه مبارزه با تروریسم را رد کرد

نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد به نمایندگی از جنبش عدم تعهد، تروریسم را در تمامی اشکال آن محکوم کرد و گفت مبارزه با تروریسم نباید بهانه ای برای استفاده از زور علیه کشورها گردد.

25 آبان 1398

انقلاب در ارزهای دیجیتال

اقتصاد نیوز:جاه طلبی فیس بوک در مورد ارز دیجیتالش گرد و خاک زیادی بلند نموده است. به نظر می رسد که فشارها از جانب مراجع قانون گذار و نگرانی های بیشتر کشورهای جهان باعث شده تا پروژه فیس بوک متوقف گردد.

23 آبان 1398
تعداد: (105)