پیغام رسان جدید فیس بوک ابزار جاسوسی از کاربران می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بیزینس اینسایدر، تریدز به طور 24 ساعته به موقعیت مکانی کاربران دسترسی دارد، به شکل دائم از وضعیت باتری و میزان شارژ آن آگاه می گردد و اینکه شما در حال استفاده از اینستاگرام هستید یا خیر را آنالیز می نماید.

پیغام رسان جدید فیس بوک ابزار جاسوسی از کاربران می گردد

این اقدام فیس بوک نشان می دهد که این شرکت تا چه حد برای گردآوری اطلاعات خصوصی کاربران عطش دارد و از هیچ اقدام تازه ای برای جمع آوری این اطلاعات خودداری نمی نماید.

اگر چه فیس بوک مدعی است بیش از هر شرکت دیگری به حریم شخصی افراد احترام می گذارد، اما اقدام تازه شرکت مذکور عکس این ادعا را ثابت می نماید.

تریدز در اصل برای ارسال پیغام و به روزرسانی های مربوط به آخرین وضعیت هر کاربر برای دوستان نزدیک وی در نظر گرفته شده است.

اپلیکیشن یادشده در دو نسخه اندرویدی و آی او اس برای علاقمندان در دسترس بوده و حتی از جمع آوری اطلاعات مربوط به فعالیت های ورزشی و تحرک کاربران نیز خودداری نمی نماید.

برنامه یادشده حتی این موضوع را آنالیز می نماید که کاربران به وسیله وای - فای یا اینترنت اپراتور همراه از اینستاگرام استفاده می نمایند.

انتظار می رود فیس بوک از این اطلاعات برای ارسال آگهی ها و تبلیغات هدفمند به کاربران اپلیکیشن ها و خدمات خود استفاده کند. سخنگوی فیس بوک در واکنش به درخواست ارائه اطلاعات از سوی خبرنگاران هنوز واکنشی از خود نشان نداده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیغام رسان جدید فیس بوک ابزار جاسوسی از کاربران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام رسان جدید فیس بوک ابزار جاسوسی از کاربران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید