عربشاهی: پرسپولیس ناهماهنگ است و با این شرایط دچار مشکل می گردد

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که این تیم با شرایط کنونی در آینده دچار مشکل خواهد شد.

عربشاهی: پرسپولیس ناهماهنگ است و با این شرایط دچار مشکل می گردد

ضیاء عربشاهی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته نوزدهم لیگ برتر, گفت: پرسپولیس ناهماهنگ است و بازیکنان جدید هنوز در تیم جا نیفتاده اند. پرسپولیس شرایط نیم فصل اول را هنوز ندارد, درست است که تیم در نیم فصل اول نیمکت ضعیفی داشت اما نفراتی که داخل زمین حضور داشتند, کاملاً باهم هماهنگ بودند, ولی این شرایط در نیم فصل دوم با اضافه شدن چند بازیکن هنوز تکرار نشده است.

وی اضافه نمود: بازیکنان خوب و بزرگی مثل مهدی ترابی, سروش رفیعی و مهدی شیری به تیم آمده اند اما هنوز پرسپولیس از لحاظ کار تیمی به شرایط آرمانی نرسیده است. این ناهماهنگی باعث شده تیم دچار مشکل گردد و برای همین نمی توانیم بازی جذابی از پرسپولیس ببینیم.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس توضیح داد: کار تیمی و هماهنگی در پرسپولیس هنوز شکل نگرفته است. در خط جلو نفر به اندازه نداریم, آن هم در حالی که وقتی پرسپولیس به فینال آسیا راه پیدا کرد, 30 درصد این موفقیت بابت حضور بازیکنی مثل گادوین منشا در ترکیب بود اما الان بازیکنی با خصوصیات منشا در پرسپولیس نداریم, بازیکنی که خوب موقعیت سازی و دیگر بازیکنان را تغذیه کند.

عربشاهی اضافه نمود: در حال حاضر بازیکن تکنیکی خوبی مانند سروش رفیعی در ترکیب هستند اما این بازیکنان پاس دادن بلد نیستند. در گذشته بازیکنانی مانند مسلمان و احمدزاده در پرسپولیس حضور داشتند که با پاس های خوب شان تیم را صاحب موقعیت می کردند اما در حال حاضر ما کسی را در کنار علیپور نداریم. نمی خواهم برانکو را بکوبم اما بازیکن کروات جدید در اندازه پرسپولیس نیست, البته ممکن است آمادگی و هماهنگی او با تیم زمان ببرد اما شما عملکرد بودیمیر را در بازی قبل نگاه کنید, او انگار اصلاٌ در زمین نبود و یکبار هم صاحب موقعیت نشد.

وی با بیان اینکه با این وضعیت کار پرسپولیس خیلی سخت خواهد شد, یادآور شد: در استقلال منشا را ببینید که چطور دارد خودش را با تیم وفق می دهد. بازیکن حرفه ای که پول حرفه ای می گیرد باید خیلی سریع خودش را با تیم هماهنگ کند. منشا در دو بازی اول دقایقی برای استقلال به میدان رفت اما می بینید که او در بازی سوم به خوبی بازی می نماید. این شرایط برای پاتوسی دیگر بازیکن خارجی استقلال هم صدق می نماید و او هم خیلی خوب دارد خودش را با تیم وفق می دهد.

پیشکسوت پرسپولیس اعلام کرد: پدیده, تراکتورسازی, استقلال و سپاهان تیم های خیلی خوب و خطرناکی دارند. نگاه نکنید استقلال چند امتیاز عقب است، این تیم نفرات خیلی خوبی دارد و برای قهرمانی حرکت می نماید. با این حال پرسپولیس اگر بخواهد به همین شکل ادامه دهد, ضرر خواهد نمود و دچار مشکل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عربشاهی: پرسپولیس ناهماهنگ است و با این شرایط دچار مشکل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عربشاهی: پرسپولیس ناهماهنگ است و با این شرایط دچار مشکل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید