رفیعی: هدف ما اتلاف وقت نبود، توهینی از سمت هواداران استقلال نشنیدم

بازیکن فولاد می گوید در برخی اوقات بازیکنان این تیم ناخواسته اتلاف وقت کردند.

رفیعی: هدف ما اتلاف وقت نبود، توهینی از سمت هواداران استقلال نشنیدم

به گزارش خبرنگاران، فولاد خوزستان در هفته پنجم توانست یک امتیاز خارج از خانه از استقلال بگیرد.

سروش رفیعی پس از کسب تساوی مقابل استقلال اظهار کرد: امیدوارم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم. می دانستیم بازی سختی داریم. به هر حال استقلال تیم بزرگی است و در ورزشگاه آزادی مقابل هوادارانش فشار می آورد. ما به شکل خوبی دفاع کردیم و به ضدحملات چشم داشتیم. فکر می کنم روز بدی برای ما نبود. به خط دفاعی تیم مان بخصوص مرادیان دروازه بان مان تبریک می گویم.

او اضافه نمود: فکر می کنم در تمامی خطوط خوب بودیم. خدا رو شکر حداقل امتیاز را از تیم خوب استقلال گرفتیم. انشاءالله در بازی بعدی بتوانیم بهتر شویم.

بازیکن فولاد درباره اتلاف وقت این تیم شرح داد: در چند صحنه واقعا بازیکنان ما برخورد کردند و در یکی دو صحنه هم تعویض شدند. این نشان می دهد که آسیب دیدگی و برخورد وجود داشته است و هدفی برای وقت تلف کردن نداشتیم اما بعضی اوقات این کار اتفاق می افتد.

رفیعی درباره درگیری لفظی مرادیان و اسماعیلی گفت: من در آن صحنه حضور نداشتم و در وسط زمین آب می خوردم. در یکی از صحنه ها به احسان مرادیان مساله ای را می خواستم بگویم که چون نمی شنید با صدای بلند با او صحبت کردم و من هم درگیری لفظی با او نداشتم.

او در واکنش به برخی شعارها علیه خودش اظهار کرد: من چیزی نشنیدم. هواداران استقلال هواداران بزرگی هستند و قابل احترام. اگر چیزی هم گفتند من چیزی نشنیدم و فکر نمی کنم آنها هواداران استقلال باشند.

بازیکن فولاد در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد خودش در خاتمه هفته پنجم راضی بوده است، شرح داد: هنوز از عملکرد خودم راضی نیستم. دلیلش این است که کمی از ناحیه مچ پای چپ مصدوم هستم. امیدوارم با رسیدگی به این آسیب دیدگی شرایطم بهتر گردد. مطمئن باشید تیم فولاد با شرایطی که دارد می تواند جزو مدعیان باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رفیعی: هدف ما اتلاف وقت نبود، توهینی از سمت هواداران استقلال نشنیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با رفیعی: هدف ما اتلاف وقت نبود، توهینی از سمت هواداران استقلال نشنیدم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید